Nutitelefon Apple iPhone 5S 16GB hõbedane

Laos

Tellimuse aeg 2018 01 23

Viide 100924

299,99 €
729,00 €
Sa säästad
429,01 €
 
 
12.85
 
Rohkem infot tingimuste ja korra kohta
 
Tähelepanu! Tähelepanu! Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Pikendatud garantii: + 2 aastat 50,00 €
Kampaania: Pikendatud garantii: + 3 aastat 50,00 €
Pikendatud garantii: + 5 aastat 95,00 €

iPhone 5s on mikroniteni täppistoodetud. Seda ilmselgelt läbinisti. Kaunis alumiiniumkorpus. Metalli ja klaasi siledus. Safiirikristall nupus Home (Kodu). Veelgi rohkem safiirikristalle, mis kaitsevad iSight-kaamerat. Disain ja ehitus sellisel tasemel on võrreldamatu. Kõige selle tulemusena näeb iPhone 5s välja - ja tundub käes - uskumatult õhuke ning kerge.

Apple iPhone 5s

Touch ID. Sinu sõrmejälg. Sinu iPhone.
Iga kord parooli uuesti sisestamine võtab sult aga hoo maha. Siiski sa teed seda, sest oluline on ju, et keegi teine sinu iPhone''ile juurde ei pääseks. iPhone 5s teeb telefoni kasutamise kiiremaks, lihtsamaks ja lausa ulmeliseks. Tutvustame uut sõrmejäljesensorit Touch ID. Pane sõrm nupule Home (Kodu) ja niisama lihtsalt sinu iPhone avanebki. See on mugav ja üliturvaline viis oma telefoni avamiseks.

Apple iPhone 5s

Uus iSight kaamera.

15 protsenti suurem sensor. Laiem ƒ/2.2 apertuur. True Tone LED-välk. Sarivõtterežiim ning aegluubis video salvestamine. Uus 8-megapiksline iSight kaamera on niivõrd kõrgtehnoloogiline, et sellega on lausa lust teha suurepäraseid pilte.

Apple iPhone 5s

Ülikiire 4G LTE WiFi. Suurema ulatusega kui kunagi varem.
Seadmel iPhone 5s on kuni 13 LTE sagedusala. Seda on rohkem kui mis tahes muul nutitelefonil. Seega saab nüüd maailmas veelgi rohkem inimesi nautida kiiret alla- ja üleslaadimist. Seega iPhone''i toetatud 4G LTE-operaatorite arv kogu maailmas üha kasvab. Nii saad reisides veelgi rohkemates kohtades ülikiiret 4G LTE võrku kasutada.

Apple iPhone 5s

iOS 7.Disainitud muutmaks iPhone 5s'i veelgi ilusamaks.

iOS 7 kasutab täielikult ära iPhone'i paigaldatud kõrgtehnoloogiat — sealhulgas 64-bitist A7 kiibistikku ning Touch ID'd. Ühtlasi tutvustab see ka uusi suurepäraseid funktsioone nagu näiteks targem multitegumi haldus, AirDrop ning Control Center.

Kliendiarvustused selle toote kohta