Logi sisse BIGBOX
 

Nutitelefon Sony Xperia Z5 E6653 Must

187911

Nutitelefon Sony Xperia Z5 E6653 Must
Suurenda
 • Sony
 • Must
 • 32GB
 • Tooteinfo
Tarne 3-4 tp. (NB! Tarne saartele 9 EUR)
Garantiiaeg 24 kuud
-58%
Säästad: € 449,01
€ 329,99
€ 779,00

Küsi selle toote kohta

Saada

Spetsifikatsioon

Üldised parameetrid
Mälukaardi tüüp Micro SD
Aku kestvus (ooteajal) iki 540 val.
Aku kestvus (kõneajal) Kuni 17 tundi
Ekraani diagonaal 5.2
Ekraani lahutusvõime 1920 x 1080 pikslit
Tootja Sony
Garantiiaeg 24 kuud
GPS A-GPS ja GLONASS
Integreeritud WiFi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot
Kaamera 23 MP, 5520 х 4140 pixels, phase detection autofocus, LED flash
Op-süsteem Android OS, v5.1.1 (Lollipop)
Protsessor (CPU) Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & Quad-core 2 GHz Cortex-A57
Värv Must
Mõõtmed 146 x 72 x 7.3 mm
Sisemälu 32GB

Ostu juhendid

Mobiiltelefonid on levinumad tänapäeval tehnoloogilised seaded. Nende abil, me pidevalt hoiame ühendust peaaegu kogu aega. Ja tänapäeva telefonid pakuvad mitte ainult helistamist, vaid ka palju rohkem erinevaid huvitavaid võimalusi. Mobiiltelegfinide abil saate saata ja saada e-kirju, liikuda internetis, erinevat muusikat kuulata ja filmi vaadata, samuti on võimalus seda kasutada GPS-ina või lihtsalt vabal ajal mängida sellega mängu.

Kui hetkel ei ole veel ostnud parimat nutitelefoni, siis ärge kiirustage seda osta. Esmalt tuleks hästi läbi kaaluda, millist telefoni on Teile vaja: lihtsalt meelelahutuseks, e-kirjade kirjutamiseks/ lugemiseks, või on see vajalik lihtsalt helistamiseks ja sõnumite saatmiseks. Samuti, tuleks oma rahalisi võimalusi hinnata, sest tavaliselt lisa meelelahutuste eest, tuleb ka lisalt juurde tasuda.

Hind

Telefonide hinnad võivad olla alates 15 EUR'ist ja ulatada 1100 EUR'i.

Telefonide liigid

Nutitelefonide ja arvutite vahel on küllalti suur sarnasus. Nende abil saate internetti minna, filmi vaadata või käsitleda oma e-posti.

Telefonides mis on mõeldud pildistamiseks, on paigaldatud kaamera, mis on vähemalt 10-megapikslise eraldusvõimega, seetõttu pildid on täiusliku kvaliteediga ja peaaegu ei erine piltidest mis olid tehtud digikaameraga.

Telefonid muusika kuulmiseks on väga hea helikvaliteedi- ning mängijaga, mille abil saate kvaliteetset muusikat nautida. Et kunagi ei puuduks head muusikat, on võimalus mälukaardi abil mälu ka täiendada.

3G telefonid on loodud 3G süsteemiga töötamiseks. 3G võimaldab kiire ühendamise ja liikumise internetis. Need telefonid võimaldavad ka videokõnesid, mis on väga kasulik, kui soovite tihti videokõnesid, mis on väga kasulik, kui soovite tihti sõpradega või pereliikmetega suhelda.

4G telefonide kõik omadused on niivõrd täiustatud, et tarbija tunneb veel suuremat mugavust liikudes internetis või suhelda elavalt.

Kõnekvaliteet

Kas telefon on hea, kui sellega on keeruline helistada? Mõningate vanemate telefonide kõnekvaliteet on tõesti ebakvaliteetne, seetõttu enne ostmiset oleks kasulik seda enne ära katsetada. Meie poodides, kontrollida kõnekvaliteeti ei saa, aga, kui Teie sõbral või tuttaval on selline mudel olemas, siis saate selle järgi kontrollida.

Disain

Telefonide tootjad pakuvad palju erinevaid disaini mudeleid, alustades tavalistest suurte nuppudega, mis hästi eakatele inimestele sobivad, ja lõpetades puutetundliku ekraanidega või QWERTY klaviatuuriga. Pole vahet millist telefoni valite, mõelge üle, kas oleks seda lihtne kasutada ja kas sõnumeid on ka mugav kirjutada.

Operatsioonisüsteem

Juhul, kui otsite telefoni mida soovite kasutada mitte ainult helistamiseks ja sõunumite saatmiseks, siis uurige rohkem operatsioonisüsteemide kohta, mida kasutavad mobiiltelefonid. Mobiiltelefoni operatsioonisüsteem võib oluliselt mõjutada Teie telefoni võimalustele. Populaarsemad tänapäeva operatsioonisüsteemid on: Android, iOS (iPhone telefonides), Windows phone (nt. Nokia lumia telefonides) ja BlackBerry OS (BlackBerry telefonides). Igaühel nendest on oma eelised ja puudused.

Ekraan

Juhul, kui otsite telefoni mida soovite kasutada mitte ainult helistamiseks, pöörage oma tähelepanu ekraani suurusele. Ekraani suurus on väga tähtis filmide vaatamisel või dokumentide koostamisel või parandamisel. Sel juhul, ekraani suurus peaks olema vähemalt 3 tolli.

Samuti on tähtis ka ekraani resolutsioon, just filmide või piltide vaatamiseks. Mida suurem resolutsioon on, seda selgem ja värvilisem pilt on.

AMOLED'i ekraanid hästi peegeldavad valgust, seepärast, isega väga päikselise ilmaga, saate oma telefoni hõlpsasti kasutada ja näha kõike, mis on ekraanil.

qHD (resolutsiooniga üks neljandik 1080p) - väga hästi sobib erinevate filmide vaatamiseks ja mängude mängimiseks.

IPS'i ekraani värvid on eriti eredad. Selle ekraaniga seadmete hinnad on ka kõrgemad, kuid pilt nendes on nähtav iga nurga all vaadates.

AMOLED Plus kasutab energiat 18% vähem, võrreldes Super AMOLED'iga, ja on suurema resolutsiooniga.

Peamine Super AMOLED'i ekraani erinevus, võrreldes AMOLED'i ekraaniga, on puutetundlik kiht on ekraanis integreeritud. Samuti Super AMOLED'i ekraanid peegeldavad päikest vähem kui tavalised AMOLED'i ekraanid. See on üks vedelkristalli ekraanide tüüpidest, milles kasutatakse TFT tehnoloogiat pildi kvaliteedi taastumiseks. Seda ekraani tüüpi peamiselt kasutatakse mobiiltelefonides, kuid mobilltelefonide tootjad üha rohkem kasutavad teisi suurema kontrastsusega ja energia säästlikumaid ekraane.

4G – on Teie taskus olev mobiilne internet, mida saab kaasa võtta, et kõik 4G võimalused oleksid täiesti ära saavutatud, kus iganes Te oleksite.

Kaamera

Kui kavatsete telefoniga ka pildistada, pange tähele telefonikaamera spetsifikatsioonile. Mõningad telefonid on isegi 8-10 megapikslise kaameraga, kuid suur megapiksline kaamera ei garanteeri head pildi kvaliteeti. Vaadake, et kaamera välklamp oleks kahekordse LED'iga või Xenon'iga, millega saate pimeduses pildistada, ja kusjuures piltide kvaliteet jääb suurepäraseks.

Paljud kaamerad saavad ka filmida. Mõningate telefonide kvaliteet on parem, teiste aga mitte. Uuemate nutitelefonidega saab filmida HD 720p või FULL HD 1080p pildi eraldusega ja lisada neid Facebuuk'i või Youtube'i võrku.

Protsessori kiirus

On ilmunud telefonid, mis töötavad kahetuumalise protsessoriga. Kuid, kui Te ei plaani palju erinevaid programme kasutada, või 3D mänge mängida, siis täiesti piisab ka 1GHz protsessorist. Peale protsessori, on ka teisi tegureid, mis kiirendavad telefoni tööd, nt. operatsioonisüsteemi versioon (Android 2.3 on kiirem kui Android'i 2.2 versioon).

Aku eluiga

Mobiiltelefonide aku mahtu mõõdetakse milliampertundides (mAh): mida rohkem milliampertunde on, seda pikem aku eluiga on. Kuid on teada, et 4G telefonid püsivad lühemat aega, võrreldes 3G'tega, ja kui telefoniga mängite palju, või kauaaega liigute internetis, siis loomulikult aku eluiga lüheneb oluliselt.

Kojuvedu ja kandeteenus

Kojuvedu ja kandeteenus

BIGBOX.EE e-poest saate tellimusi läbi interneti vormistada 24/7 tundi ööpäevaringselt.

Tellimuse vormistamise käigus, on Teil võimalus valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis:

 • Kättetoimetamine DPD kullerfirmaga otse koju või kontorisse;
 • Omniva pakiautomaati.


BIGBOX.EE kaupade kohaletoimetamise kohustused ja tingimused

BIGBOX.EE'st tellides kõikidele toodetele kojuvedu DPD-ga või OMNIVA pakiautomaati on tasuline (v.a erikampaania puhul). Kättetoimetamise teenusetasu DPD-ga: mandrile 5 EUR, saartele on 9 EUR. Kojuvedu DPD-ga on kandeteenuseta* Kättetoimetamise teenusetasu OMNIVA pakiautomaati (üle Eesti):  5 EUR.

NB! Lunapakke toimetatakse vaid Saaremaale ja Hiiumaale. Vormsi saarele (ja teistele väikesaartele) DPD lunapakke ei toimeta. Väikesaartele toimetatakse vaid tavapakke.

TÄHTIS: Enne saadetise pakendi kullerilt vastuvõtmist, kulleri juuresolekul, veenduge selles, et pakend on heas seisukorras ning sellel puuduvad välised vigastused (näiteks pakendi avamistunnused, muljumised, erinevad pakendi vigastused vms). Juhul kui märkate, et välispakend oli mingil moel vigastatud, on soovitatav loobuda selle vastuvõtmisest, ning teatada e-postile teenindus@bigbox.ee.

90% BIGBOX.EE klientide tellimused toimetatakse 3-5 tööpäevaga kohale. Esitatud tarneajad on ligikaudsed. Erandjuhul kättetoimetamise tähtaeg võib pikeneda 3-4 tööpäeva võrra, sel juhul BIGBOX.EE vastutav isik annab Teile e-posti või telefoni teel viivituste kohta teada.

 • Teil on alati võimalus kooskõlastada kohaletoimetamise tähtaega. Kui pärast kulleri teavitamist ei ole Te kohapeal, teavitage sellest palun kullerit või BIGBOX.EE klienditeenindust e-postile: info@bigbox.ee, ja lepime kokku uue sobiva toimetuskuupäeva.
 • Kulleriga kohaletoimetatud toodete puhul peab Saaja esitama tellimuses esitatud isikut tõendava dokumenti.
 • Oma tellimuse olekut saate läbi vaadata peale kodulehele BIGBOX.EE sisselogimist.
 • Kui esitate tellimuse oma nimel, aga ise vastuvõtta ei saa, sel juhul esitage teise isiku kontaktandmed, keda selleks isiklikult volitate.

Välise vigastuse korral, toodete arvu, kvaliteedi- või sortimendi puudumise korral, Saaja või Saaja volitatud esindaja tuleb loobuda paki vastuvõtmisest. Sel juhul Saaja või Saaja volitatud esindaja koos kulleriga täidab era saadetise kontrollimise akti, kuhu sisestatakse kogu info leitud rikkumiste kohta.

Paki loetakse üle antuks, kui Saaja või tema volitatud esindaja saadetise vastu võtab ja allkirjastab saatekirja (paberkandjal või elektroonilise andmekandjal) ilma märkusteta, loetakse, et tooted on kohaletoimetatud, saadetisepakend oli heas korras, toodete arv, kvaliteet ja sortiment vastab ostu-müügi lepingu tingimustele, lisateenused, mis on esitatud andmekandjal või paberi tarne kinnituses, on korralikult teostatud, kui ei tõendata vastupidist.

*TÄHTIS! Suuremahuliste toodete puhul (mille kogukaal ületab 31 kg või pakendi mõõtmete puhul üksinda kanda on võimatu), kättetoimetamise standard teenus garanteerib toodete kättetoimetamise trepikojani või eramaja välisukseni, juhul kui soovitud toote kaal ületab 31 kg või selle paki maht on suurem kui 300 cm, siis soovitame tellida kandeteenust.


NB! KANDETEENUST HETKEL EI PAKU

Kahe mehe kandeteenus

Teenuse piirkonnad: Tallinn, Tartu, Pärnu
Teenuse hind: 20 EUR (KM-ga)
Ühe paki reaalkaal: kuni 80 kg
Paki kohaletoomise kellaaja vahemik: E-R: 17.00-21.00.

Teenus on sobiv suuremate pakkide ja eriti valge ja muu raske kodutehnika transpordiks (nt. külmikud, pesumasinad, pesukuivatid, pliidid, ahjud, suured telerid, sügavkülm-kastid, jm).
Kaup toimetatakse kohale kahe DPD kulleri poolt tellimuses esitatud tarneaadressile. Kaup laetakse veovahendilt maha ning tarnitakse kokkulepitud paika, kliendi ukseni soovitud korrusel.

Kauba mõõtmed ja kaal: Juhul kui tellitud kauba reaalkaal ületab 31 kg või paki maht ületab 300 cm (mahu arvutamine: (kõrgus + laius) x 2 + pikkus), soovitatav tellida kandeteenust. Kauba paki mõõtmed peavad võimaldama kahe mehega ohutut hoone sees liikumist. Saadetis võib koosneda mitmest pakkeüksusest, kuid üks pakkeüksus ei tohi ületada 80 kg (reaalkaal). Ilma liftita hoones toimetus kuni 5ndale korrusele, liftiga hoones piiranguid ei ole kui toimetatav kaup on võimalik ohutult liftiga kõrgematele korrustele transportida.

Makseviisid

Makseviisid

BIGBOX.EE's on tellimuse eest tasumiseks erinevaid võimalusi. Tutvuge nendega ning leidke endale sobivaim:

 • Pangalingiga - Swedbank, SEB, Danske bank, LHVpank, Nordea;
 • Sularahas (kuni 1000 EUR)*;
 • Ülekandega;
 • LIISI või LHV järelmaksuga.

* - Müüja jätab endale õiguse maksetingimusi muuta ühepoolselt.

LISAMAKSUD JA TINGIMUSED

Makseviis BIGBOX.EE lisamaksud Panga (või teenuseosutaja) lisamaksud

Ülekandega

Ei ole Pank võtab makse, mille kindlaks tehtud suuruse määr on võrdne pangasisese- või siseriikliku makse tehingutasule, sõltuvalt valitud pangateenusest.
Sularahas toote üleandmisel Ei ole Ei ole

NB: Palume ostude eest tasumisel sularahas leida võimalikult täpne rahasumma!


BIGBOX.EE arveldusarve rekvisiidid, kui valitud makseviis on ülekandega:

Ettevõtte nimetus Bigbox.ee OÜ
Registrikood 12457101
KMKR EE101705505
Juriidiline aadress Mustamäe tee 5, 10616 Tallinn
Pangaandmed:
A/a number EE961010220229053226
Pank SEB Pank AS
A/a number EE702200221057261383
Pank Swedbank
Makse selgitus Makse selgitusse märkige palun tellimuse number

Tagastamine

Tagastamine

Toodete tagastamise menetlus

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ja ostetud tooted tagastada, saates adressile info@bigbox.ee vastavasisulise teate. Toote tagastamiseks on vaja tarbijal täita toote tagastamise vormi, mis sisaldab järgnevat infot: tagastatav toode, tellimuse number, arveldusarve number ja nimi kellele raha tagasi kanda. Peale vastavasisulise teate saamist, saadame vormi teie e-postile ning täpsustame toote tagastamist.

Tagastatavad tooted peavad vastama sätestatud nõuetele:

Tarbija kannab tagastamise tavalised kulud kuni summa ulatuses, mis vastab 10 eurole ning selles mahus tagastavast summast maha võtta*.
Lepingust taganemisel tuleb Ostjal ostetud toodet viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, BIGBOX.EE-le tagastada.

Toote tagastamise nõuded:

 • Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata, sest tagastatud toode peab olema kahjustamata originaalpakendis, nagu olete müüja poolt saanud.
 • Toode ei tohi olla tarbija poolt rikutud.
 • Peab olema säilinud kaubanduslik toote välimus (puhas, kasutamise jälgedeta, vigastamata siltidega, kaitsekiled eemaldamata)*.
 • Tagastatav toode peab olema sama seadmekomplektiga, nii nagu oli Müüja poolt saadud.
 • Toote tagastamisel peab esitama ostudokumendi, garantii kviitungi (selle olemasolul).
 • Tagastatavad tooted, mida kasutatakse keha hügieeni hooldamiseks, toidu valmistamiseks ja majapidamises vajaminevad esemed ei tohi olla kasutatud*.
 • Arvuti tagastamisel, ei tohi olla säilitatud Tarbija mingi info või andmed, tarkvara, Tarbija isiklikke seadeid*.
 • Tagastatav toode peab olema turvaliselt pakitud, originaalpakendis, mida saite müüja poolt.
 • Tagastatavad tooted peavad olema tagastatud BIGBOX.EE kontori aadressile: Savanoriu pr. 136, Kaunas, LT-44148, Leedu.

BIGBOX.EE kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale toote tagastamisest kanda raha (seejuures ostja  tasutud tarnekulu) tagastatud toote eest tagasi Ostja arveldusarvele.

Juhul, kui tagastamise põhjuseks on ebakvaliteetne toode, BIGBOX.EE kuhustub vahetada oma kulul ebakvaliteetse toote kvaliteetse vastu ümber või tagastada ebakvaliteetse toote eest raha tagasi.

* sümboliga märgitud punktid ei kehti tagastatavatele defektiga toodetele.

Tarbija on vastutav tagastatava toote sujuva ja ohutu saabumise BIGBOX.EE kontorisse.

Garantii, Garantiiremont, autoriseeritud hooldusesindused

NB: Kõik BIGBOX.EE müüdavad tooted on ettenähtud tarbimiseks Euroopa Majanduspiirkonnas, seetõttu kõikidele toodetele laieneb tootja määratud garantiitingimused- ja tähtajad. Vastavalt Euroopa Liidu direktiividele, kõikide toodete garantiiaeg on vähemalt 24 kuud.

Lähemalt põhiliste tootekategooriate garantiihoolduse ning kvaliteedigarantii kohta info leiate siit.

Andmete turvalisus

Andmete turvalisus

BIGBOX.EE hoolitseb Teie andmete turvalisuse eest.

Ostu turvalisust interneti poes BIGBOX.EE tagab üks kuulsamaid maailmas turvaline ühendus SSL (Secure Socket Layer) sertifikaat, mida välja andis digitaalallkirja rahvusvaheline sertifitseerimise keskus „RapidSSL CA". Kasutades SSL-sertifikaati krüpteeritakse kogu info BIGBOX.EE serveri ja kliendi brauseri vahel, seepärast igasugune isikuandmetega seotud informatsioon on kaitstud kolmandate isikute eest.

BIGBOX.EE ei säilita maksesüsteemi juurdepääsu andmeid.

BIGBOX.EE e-poe ostjate e-panganduse või elektrooniliste maksesüsteemide teenustele juurdepääs teostatakse pankade lehekülgedel, seetõttu e-poel BIGBOX.EE see informatsioon on ligipääsmatu.

Me hoolitseme oma klientide andmete turvalisuse eest, seetõttu on kasutatavad ühed turvalisemad „RapidSSL CA" sertifikaadid.

Lähemat infot leiate ametlikul „Geo Trust" veebilehelt.


Kommentaarid