Kojuvedu ja kandeteenus

BIGBOX.EE e-poest saate tellimusi läbi interneti vormistada 24/7 ööpäevaringselt.

Tellimuse vormistamise käigus, on Teil võimalus valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis:

  • Kättetoimetamine DPD kullerfirmaga Teile sobivasse kohta (kodu, kontor jne);
  • Omniva pakiautomaati.

BIGBOX.EE kaupade kohaletoimetamise kohustused ja tingimused

BIGBOX.EE'st tellides on kõikidele toodetele kojuvedu DPD-ga või OMNIVA pakiautomaati on tasuline (v.a erikampaaniate puhul). Kättetoimetamise teenusetasu DPD-ga: 5€. Kojuvedu DPD-ga on kandeteenuseta* Kättetoimetamise teenusetasu OMNIVA pakiautomaati (üle Eesti):  5 EUR.

NB! Lunapakke toimetatakse vaid Saaremaale ja Hiiumaale. Vormsi saarele (ja teistele väikesaartele) DPD lunapakke ei toimeta. Väikesaartele toimetatakse vaid tavapakke.

TÄHTIS: Enne saadetise pakendi kullerilt vastuvõtmist, kulleri juuresolekul, veenduge selles, et pakend on heas seisukorras ning sellel puuduvad välised vigastused (näiteks pakendi avamistunnused, muljumised, erinevad pakendi vigastused vms). Juhul kui märkate, et välispakend oli mingil moel vigastatud, on soovitatav loobuda selle vastuvõtmisest, ning teatada e-postile info@bigbox.ee.

90% BIGBOX.EE klientide tellimusi toimetatakse 2-5 tööpäevaga kohale. Esitatud tarneajad toodete lehtedel on ligikaudsed. Erandjuhul kättetoimetamise tähtaeg võib pikeneda üldjuhtudel 3-4 tööpäeva võrra, sel juhul BIGBOX.EE vastutav isik annab Teile e-posti või telefoni teel viivituste kohta teada.

  • Teil on alati võimalus kooskõlastada kohaletoimetamise tähtaega. Kui pärast kulleri teavitamist ei ole Te kohapeal, teavitage sellest palun kullerit või BIGBOX.EE klienditeenindust e-postile: info@bigbox.ee ja lepime kokku uue sobiva toimetuskuupäeva.
  • Kulleriga kohaletoimetatud toodete puhul peab Saaja esitama tellimuses esitatud isikut tõendava dokumenti.
  • Oma tellimuse olekut saate läbi vaadata peale kodulehele BIGBOX.EE sisselogimist.
  • Kui esitate tellimuse oma nimel, aga ise vastu võtta ei saa, sel juhul esitage teise isiku kontaktandmed, keda selleks isiklikult volitate.

Välise vigastuse korral, toodete arvu, kvaliteedi- või sortimendi puudumise korral, Saaja või Saaja volitatud esindaja tuleb loobuda paki vastuvõtmisest. Sel juhul Saaja või Saaja volitatud esindaja koos kulleriga täidab era saadetise kontrollimise akti, kuhu sisestatakse kogu info leitud rikkumiste kohta.

Paki loetakse üle antuks, kui Saaja või tema volitatud esindaja saadetise vastu võtab ja allkirjastab saatekirja (paberkandjal või elektroonilise andmekandjal) ilma märkusteta, loetakse, et tooted on kohaletoimetatud, saadetise pakend oli heas korras, toodete arv, kvaliteet ja sortiment vastab ostu-müügi lepingu tingimustele, lisateenused, mis on esitatud andmekandjal või paberi tarne kinnituses, on korralikult teostatud, kui ei tõendata vastupidist.

*TÄHTIS! Suuremahuliste toodete puhul (mille kogukaal ületab 31 kg või pakendi mõõtmete puhul üksinda kanda on võimatu), kättetoimetamise standard teenus garanteerib toodete kättetoimetamise trepikojani või eramaja välisukseni, juhul kui soovitud toote kaal ületab 31 kg või selle paki maht on suurem kui 300 cm, siis soovitame tellida kandeteenust.

NB! KANDETEENUST ME HETKEL EI PAKU! LISAKÜSIMUSTE KORRAL, KAS ON VÕIMALIK KANDETEENUST TELLIDA TEIE TELLITUD TOOTELE JA KÄTTETOIMETAMISE SIHTKOHTA, PALUN KONTAKTEERUGE MEIEGA.

Kahe mehe kandeteenus

Teenuse piirkonnad: Tallinn, Tartu, Pärnu
Teenuse hind: 20 EUR (KM-ga)
Ühe paki reaalkaal: kuni 80 kg
Paki kohaletoomise kellaaja vahemik: E-R: 17.00-21.00.

Teenus on sobiv suuremate pakkide ja eriti valge ja muu raske kodutehnika transpordiks (nt. külmikud, pesumasinad, pesukuivatid, pliidid, ahjud, suured telerid, sügavkülm-kastid, jm).
Kaup toimetatakse kohale kahe DPD kulleri poolt tellimuses esitatud tarneaadressile. Kaup laetakse veovahendilt maha ning tarnitakse kokkulepitud paika, kliendi ukseni soovitud korrusel.

Kauba mõõtmed ja kaal: Juhul kui tellitud kauba reaalkaal ületab 31 kg või paki maht ületab 300 cm (mahu arvutamine: (kõrgus + laius) x 2 + pikkus), soovitatav tellida kandeteenust. Kauba paki mõõtmed peavad võimaldama kahe mehega ohutut hoone sees liikumist. Saadetis võib koosneda mitmest pakkeüksusest, kuid üks pakkeüksus ei tohi ületada 80 kg (reaalkaal). Ilma liftita hoones toimetus kuni 5ndale korrusele, liftiga hoones piiranguid ei ole kui toimetatav kaup on võimalik ohutult liftiga kõrgematele korrustele transportida.