Nutitelefon Samsung Galaxy S4 i9505 Valge

Laos

Tellimuse aeg 2019 06 25

Viide 83002

309,99 €
396,00 €
Sa säästad
86,01 €
 
 
12.85
 
Rohkem infot tingimuste ja korra kohta
 
Tähelepanu! Tähelepanu! Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Pikendatud garantii: + 5 aastat 98,00 €
Kampaania: Pikendatud garantii: + 3 aastat 67,00 €
Pikendatud garantii: + 2 aastat 67,00 €
Omadused
Tootja Samsung
Garantiiaeg 24 kuud
Värv Valge
Ekraani diagonaal 5
Ekraani lahutusvõime 1080 x 1920
Op-süsteem Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean)
Protsessor (CPU) Neljatuumaline 1,9 GHz taktsagedusega
GPS Jah
Kaamera 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash / 2 MP,1080p@30fps, dual video call
Ekraani suurus 5"
Sisemälu 16GB
Mälukaardi tüüp MicroSD
Aku kestvus (ooteajal) Li-Ion 2600 mAh battery
Aku kestvus (kõneajal) Li-Ion 2600 mAh battery
Integreeritud WiFi Jah
Mõõtmed 136.6 x 69.8 x 7.9 mm

Teie kaaslane

Muutke oma elu rikkalikumaks, lihtsamaks ja lõbusamaks. Tõelise kaaslasena aitab Samsungi uus GALAXY S4 meid üksteisele lähemale tuua ja jäädvustab lõbusad ühiselt veedetud hetked. Kõik funktsioonid on välja töötatud eesmärgiga lihtsustada meie igapäevast elu. Lisaks hoolib GALAXY S4 piisavalt, et jälgida meie tervist ja heaolu. Lihtsalt öeldes on Samsungi GALAXY S4 teie jaoks alati olemas.
 
 

Tegevusvõte

Jäädvustage kogu tegevus ühele fotole Jäädvustage ühte kaadrisse fotode seeria, et luua kollaaž, mis annab sündmust edasi paremini, kui seda suudab teha üksik foto. Tegevusvõtte abil saate teha mis tahes liikuvast objektist piltide seeria ja need kokku panna – nii näete tegevuse üksikasju sujuvalt üheks väga dünaamiliseks fotoks ühendatuna.
 
 

Mängige rühmas ja jagage muusikat

Jagage meelelahutust sõpradega Koguge oma sõbrad kokku, et üheskoos muusikat nautida. Ühendage juhtmevabalt mitu Samsungi GALAXY S4 telefoni, et mängida mänge ning jagada fotosid ja dokumente. Tuues kokku kõik Samsungi GALAXY S4 telefonid, saate luua võimsa helisüsteemi, mis täiustab helikvaliteeti ja hoiab peo hoos.
 
 

S Translator

Ei mingeid keelebarjääre Öelge või trükkige tõlkimist vajav tekst oma uude Samsungi GALAXY S4 telefoni ja see loeb või esitab kirjalikult teile tõlke. Samsungi GALAXY S4 on võõrsil reisides mugav kaaslane, mis aitab hõlpsalt suhelda kohalikega, õppida tundma eksootilisi välismaiseid roogasid ja avastada salajasi ajaviitmiskohti üle maailma. Toetatud keeled: inglise, saksa, prantsuse, hiina, hispaania, itaalia, jaapani ja korea. *S Translator töötab andmesideühenduse vahendusel ning saadaolevad keeled on piiratud. Rakenduda võivad täiendavad tingimused ja/või tasud. Tulemused erinevad olenevalt asjaoludest.
 
 

Õhus viipamine

Lihtne uus lähenemisviis tavapärasele puutele. ㆍJuhtige oma telefoni, liigutades lihtsalt oma kätt ekraani kohal, ilma et te tegelikult ekraani puudutaksite. ㆍ Viibake lihtsalt ekraani kohal, et saada sisust kiirülevaade. Saate vastata kõnedele õhus viipamise teel kiiremini. ㆍToetatud funktsioonid: kiirülevaade, õhust siirdumine, õhust sirvimine, õhust teisaldamine, õhust kõnedele vastamine.
 
 

Samsung HomeSync

Nautige oma isiklikku pilve ㆍSamsung HomeSync on optimaalne isiklik pilveseade perekondliku meelelahutuse nautimiseks. Tänu 1 TB talletusmahule võimaldab Samsung HomeSync talletada pärast jäädvustamist hulgaliselt pilte ja videoid, olenemata teie ja teie pereliikmete asukohast. ㆍTooge Androidi mängud, filmid, telesaated ja voogedastused otse oma elutuppa, et nautida seda kõike suurel värvirikkal teleriekraanil. Samsungi GALAXY S4 spetsiaalne peegelhiire navigeerimisfunktsioon muudab kõigi Samsung HomeSynci funktsioonide nautimise palju lihtsamaks!
 
 

Elage lõputute võimaluste maailmas

Samsungi GALAXY S4 disain paneb võimalused proovile. Erakordselt lai täiskõrglahutusega Super AMOLED ekraan sobib suurepäraselt uskumatult õhukesse raami, mida ümbritseb spetsiaalne polükarbonaadist korpus, tehes sellest seni kõige kergema ja rafineerituma GALAXY telefoni.
 
 
 
Kliendiarvustused selle toote kohta